czwartek, 15 stycznia 2015

Piknik na Wyspie Młyńskiej (2)

Cześć =) Wyspa Młyńska, to magiczne, bajkowe i komiksowe miejsce Kasztanowej Kuchni, w którym organizujemy co pewien czas wakacje, zatrzymując się w Hotelu Przystań.
Tradycją naszych Weekendów na Wyspie Młyńskiej (Weekend na Wyspie Młyńskiej, II Weekend na Wyspie Młyńskiej) stało się to, że na początku wczasów organizujemy piknik, który przy ładnej pogodzie przygotowujemy na świeżym powietrzu, nad rzeką Brdą, a gdy jest chłodniej i deszczowo - w pokoju hotelowym.
Podczas ostatniego Weekendu na Wyspie Młyńskiej, zorganizowaliśmy piknik niepozorny, bez królewskiej zastawy, a celebrowaliśmy go w formie małej, popołudniowej przekąski - skromnie, lecz z różnorodnością serów i wędlin oraz w miłym towarzystwie i przy dobrym piwie =)
Na piknik składały się: pasztet z dzika, kiełbasa księcia Sapiehy, Dedułki (wędzone serki góralskie), ser kozi pleśniowy, ser wędzony Radamer, ogórki kiszone z liściem dębu, kapusta kiszona oraz kabanosy z gęsi.
Smacznego =)

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Wyspę Młyńską, jest taka teraz śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam chodzę od dziecka. Można powiedzieć, że się tam wychowałem;)

   Usuń
 2. W tym roku byłam tam pierwszy raz po rewitalizacji, piękne miejsce i cudowny hotel.A uczta godna króla ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W hotelu na dole jest fajna, ogólnodostępna restauracja. Polecam też River Bar i Herbaciarnię "Asia", a odradzam z kolei Karczmę Młyńską.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...